Зареєстровано майже 600 тисяч повідомлень про пошкоджене або зруйноване житло

Зареєстровано майже 600 тисяч повідомлень про пошкоджене або зруйноване житло - INFBusiness

Майже 600 тисяч повідомлень про
пошкоджене/зруйноване житло

Наразі в застосунку “Дія” зареєстровано майже 600 тисяч інформаційних повідомлень щодо пошкодженого або зруйнованого житла.

Про це голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, очільниця політичної партії “Слуга народу”, заступниця керівника однойменної парламентської фракції Олена Шуляк повідомила під час ІІІ Форуму з відновлення Житомирщини.

“Із березня 2022 року за допомогою “Дії” українці, в яких пошкоджене або зруйноване житло, почали надавати інформаційні повідомлення. Станом на сьогодні їх майже 600 тисяч (597 993 – ред.). Це більше 45 мільйонів квадратних метрів. Фактично Росія за два неповних роки повномасштабного вторгнення зруйнувала і пошкодила те, що ми, українці, будували впродовж п’яти років”, – сказала Шуляк.

Шведський Червоний Хрест побудує модульне містечко для ВПО на Сумщині

Вона зазначила, що Житомирщина вже витратила 200 мільйонів гривень в межах реалізації трьох основних напрямів програми “єВідновлення”. У цьому контексті народна обраниця поінформувала, що навесні в Житомирській області стартує новий етап єВідновлення, який передбачатиме виділення коштів на будівництво житла на тій земельній ділянці, де стояв зруйнований внаслідок бойових дій будинок.

Водночас Шуляк підкреслила, що запуск повного механізму компенсацій за зруйноване і пошкоджене житло – “надзвичайний пріоритет” для української влади. Вона уточнила, що парламент уже ухвалював основний закон, завдяки якому працює компенсаційний механізм. За словами голови Комітету ВР, нині Міністерство відновлення і Міністерство цифрової трансформації разом із органами місцевого самоврядування реалізують цей механізм.

Україна планує впровадження нових програм для забезпечення українців житлом: що відомо

Нагадаэмо, послугою “єВідновлення” з придбання житла скористалися вже 500 родин, більшість осель було придбано в Києві та Київській області.

Зареєстровано майже 600 тисяч повідомлень про пошкоджене або зруйноване житло - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *