В Україні стався черговий обвал цін на моркву

Цього тижня в Україні спостерігається чергове зниження цін на моркву.

2854_4_main.jpg (87.08 Kb)

Зокрема, на ринку помітно збільшилася пропозиція даної продукції з місцевих господарств, що призвело до загального зниження споживчого попиту і негативно позначилося на темпах реалізації в сегменті моркви. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Так, на сьогодні морква з місцевих господарств надходить у продаж по 6-10 грн/кг ($0,15-0,25/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж тижнем раніше.

Знижувальний ціновий тренд у даному сегменті виробники пов’язують зі збільшенням пропозиції моркви на ринку, оскільки ті господарства, які раніше утримувалися від продажів, зараз активно розпродають наявні обсяги.

При цьому досить високою залишається пропозиція некондиційних коренеплодів, що також чинить тиск на ціни на якісну продукцію.

Аналітики зазначають, що на сьогодні ціни на моркву в Україні вже в середньому на 75% нижчі, ніж наприкінці березня минулого року.

При цьому виробники зазначали, що, якщо найближчим часом ситуація на ринку не зміниться, вони будуть готові знижувати ціни на ці коренеплоди й далі з метою збільшення темпів збуту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *