TikTok змінить формат, який зробив його популярним: нову функцію вже тестують

TikTok змінить формат, який зробив його популярним: нову функцію вже тестують - INFBusiness

TikTok тестує нову функцію для своїх користувачів. Соцмережа хоче дозволити людям завантажувати ролики, які триватимуть до 30 хвилин. Це свідчить про відхід від звичного формату, який і зробив платформу популярною.

Про це повідомило видання TechCrunch. Нову опцію помітив консультант із соціальних мереж Метт Наварра у бета-версії застосунку

За словами консультанта, функція доступна у бета-версії саме на системі iOS і лише у Великій Британії. Втім, деякі користувачі кажуть, що помітили нову опцію і на Android. 

Відомо, що спочатку платформа дозволяла завантажувати лише 15-секундні відео, завдяки чому і здобула свою популярність. Пізніше ліміт збільшили до 10 хвилин. Водночас оновлення із відео до 30 хвилин може створити конкуренцію для YouTube.

Журналісти TechCrunch звернулися до TikTok за коментарем стосовно нової функції. Втім, наразі їм не відповіли.

Зміни у TikTok

Нещодавно стало відомо, що TikTok оновлює функцію для зручнішого користування стрічкою. Відомо, що йдеться про запуск автоматичного прокручування. Відтак, як тільки поточний ролик завершиться, TikTok-стрічка оновиться сама і для цього не потрібно скролити сторінку пальцями.

Також платформа хоче збільшити розмір свого бізнесу у сегменті електронної комерції в США в десять разів до 17,5 мільярдів доларів у 2024-му році. Це становитиме загрозу Amazon.com Inc., яка є одним з лідерів на цьому ринку. У компанії ByteDance Ltd., яка володіє TikTok, роблять ставку на охоплення клієнтів у своїй соціальних мереж і привабливість вірусних відео для потенційних покупців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *