Пільги та виплати військовим: як і скільки можуть отримати ветерани до Дня Незалежності

Пільги та виплати військовим: як і скільки можуть отримати ветерани до Дня Незалежності - INFBusiness

Вже 24 серпня відзначатиметься 32-й День Незалежності України. Кабмін 21 липня ухвалив постанову, яка передбачає разову грошову виплату до цього свята. Отримати її можна саме до 24 серпня.

Про це повідомляє пресслужба Українського ветеранського фонду.

Які та кому виплати передбачені:

  • Особам з інвалідністю внаслідок війни:

I групи — 3 100 гривень

II групи — 2 900 гривень

III групи — 2 700 гривень

  • Учасникам бойових дій – 1 000 гривень
  • Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3 100 гривень
  • Членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин — 650 гривень
  • Учасникам війни – 450 гривень.

Якщо ветеран не отримав виплату до 1 жовтня 2023 року, то має право звернутися до Пенсійного фонду та отримати виплату до 1 листопада. Проєкт реалізували спільно з Незалежною антикорупційною комісією,яка працює задля зниження рівня корупції у сферах, важливих для національної безпеки України та за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.

Виплати військовим

На позачерговому засіданні Уряду 9 липня ухвалили постанову, яка внормовує питання справедливих щомісячних доплат для військовослужбовців, правоохоронців та рятувальників. Розмір додаткових виплат відрізнятиметься у залежності від обов’язків. У повідомленні зазначається, що встановлюються щомісячні доплати для строковиків і курсантів. Розмір доплат становитиме 30, 50 та 100 тисяч гривень.

Крім того, згідно з Законом України “Про затвердження Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України”, кожен, хто служить в ЗСУ, має право на отримання оздоровчих виплат. Така виплата може сягати від 20 100 до 25 000 грн в залежності від посади захисника. 

Також Інформатор писав, що ВРУ готує доплати пораненим військовим і хоче заборонити відправляти на фронт ненавчених мобілізованих.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *