У США міст, довжиною 2,6 км обрушився після зіткнення із контейнеровозом (ФОТО, ВІДЕО)

У США міст, довжиною 2,6 км обрушився після зіткнення із контейнеровозом (ФОТО, ВІДЕО) - INFBusiness

Контейнеровоз
обрушив міст у США

Контейнеровоз 26 березня, рухаючись у темряві, врізався у чотирисмуговий автомобільний міст в американському порту Балтімор, внаслідок чого той обрушився, а автомобілі та люди впали у річку.

Рятувальники витягли двох тих, хто вижив, один із них перебуває в «дуже тяжкому стані», і почали шукати інших у річці Патапсько після того, як величезні прольоти моста Френсіса Скотта Кі завдовжки 2,6 км звалилися у воду.

Контейнеровоз обрушив міст у США (відео)

Офіційні особи Балтімора заявили, що у воду впали щонайменше сім автомобілів, але не змогли назвати точну цифру.

Представник міської пожежної служби Балтімора повідомив Reuters, що в річці можуть перебувати до 20 осіб, а також «численні транспортні засоби, і, можливо, тягач із причепом або транспортний засіб розміром із тягач».

«Цей захід, у якому беруть участь численні відомства, із масовими жертвами, – сказав він. – Операція триватиме багато днів».

Компанії у ЄС змушені будуть доводити, що вони не шкодять екології і не порушують права людини

Катастрофа може стати найстрашнішим обвалом моста у США з 2007 року, коли міст I-35W у Міннеаполісі впав у річку Міссісіпі, внаслідок чого загинули 13 осіб.

Губернатор штату Меріленд оголосив надзвичайний стан, щоб швидко задіяти федеральні ресурси для боротьби з надзвичайною ситуацією. ФБР у Балтіморі повідомило, що його співробітники перебували «на місці події». Комісар поліції Балтімора заявив, що ознак тероризму немає.

У США міст, довжиною 2,6 км обрушився після зіткнення із контейнеровозом (ФОТО, ВІДЕО) - INFBusiness

Поки незрозуміло, чи були пошкоджені будь-які інші судна або чи були зупинені операції в порту та назад, повідомили джерела у судноплавстві та страхуванні.

Поліція Балтімора заявила, що була повідомлена про інцидент о 1:35 ранку за східним часом (5:35 за Грінвічем).

Судном – винуватцем катастрофи став контейнеровоз Dali під прапором Сінгапуру. Зареєстрованим власником судна є Grace Ocean Pte Ltd, а керуючим – Synergy Marine Group. Судно було зафрахтоване судноплавною компанією Maersk.

Американські вчені винайшли абсолютно новий високоефективний матеріал для сонячних батарей

У 2023 році через приватні та громадські термінали порту Балтімора пройшли 847 158 легкових автомобілів та пікапів – більше, ніж у будь-якому іншому порту США. Порт також перевалює сільськогосподарську та будівельну техніку, цукор, гіпс, вугілля.

Порт обслуговує імпорт та експорт найбільших автовиробників, включаючи Nissan, Toyota, General Motors, Volvo, Jaguar Land Rover та групу Volkswagen.

Міст названий на честь Френсіса Скотта Кі, автора гімну США The Star-Spangled Banner («Прапор, усипаний зірками»). Він був відкритий у 1977 році.

Контейнеровоз Dali, що врізався в міст Френсіса Скотта Кі в Балтиморі, втратив керування і заздалегідь попередив владу про можливе зіткнення, повідомляє ABC News із посиланням на Агентство з кібербезпеки та захисту інфраструктури США (CISA). «Команда попередила департамент транспорту штату Меріленд про втрату контролю над судном і можливе зіткнення з мостом», – йдеться у звіті CISA. Dali «втратив хід», коли залишав порт.

У США міст, довжиною 2,6 км обрушився після зіткнення із контейнеровозом (ФОТО, ВІДЕО) - INFBusiness

 

У США міст, довжиною 2,6 км обрушився після зіткнення із контейнеровозом (ФОТО, ВІДЕО) - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Коли торкнешся дна ногами, тільки від тебе залежить втопитися, чи відштовхнутися від нього на поверхню


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *