У Львовi збудують ще один McDonald’s

У Львовi збудують ще один McDonald's

Уже дев’ятий заклад харчування мережi McDonald’s буде у Львовi. Вiн стане другим закладом мережi, який почали будувати у мiстi пiд час повномасштабного вторгнення. Про це повiдомив заступник мiського голови Львова з мiстобудування Любомир Зубач.

Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, про видачу мiстобудiвних умов та обмежень повiдомили на засiданнi виконавчого комiтету Львiвської мiської ради.
“Ще один McDonald’s у Львовi. Тепер – на Сигнiвцi. Вiн буде на вулицi Патона, 37, поруч iз торговим центром, який там вже є. Управлiння архiтектури та урбанiстики видало вiдповiднi мiстобудiвнi умови. 536 кв. м на один поверх з парковкою i McDrive – ну все, як звично. I навiть з додатковим озелененням на територiї”, – розповiв Любомир Зубач.
“Заклад громадського харчування сформують так, щоб залишити зону пiдходу до комерцiйної будiвлi i при цьому розмiстити його там, де є глуха стiна фактично великої коробки торгового центру. Врештi мав би виникнути такий простiр вхiдної групи з терасою закладу i з розмiщенням пiшохiдної алеї мiж одним та другим”, – зазначив Антон Коломєйцев, головний архiтектор Львова.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *