Триває друга хвиля подання заяв на отримання грантів для переробних підприємств

Триває друга хвиля подання заяв на отримання грантів для переробних підприємств - INFBusiness

Гранти для переробних
підприємств

В Україні триває друга хвиля подання заяв на отримання грантів на створення чи розвиток переробного підприємства. Охочі мають можливість отримати до 8 млн гривень за умови створення протягом року не менш як 25 робочих місць.

Про це повідомляє Міністерство економіки.

“Програма грантів на переробку “Новий рівень” спрямована на створення нових виробництв переробних підприємств або на збільшення потужностей існуючих. Головною метою є покриття витрат на придбання основних засобів виробництва, або ж доставку та введення їх в експлуатацію, включаючи програмне забезпечення”, – йдеться у повідомленні.

Україна виділить понад 40 мільярдів гривень на допомогу українським підприємцям

У міністерстві нагадують, що засновники підприємств, які мають бути громадянами України, можуть отримати грант за умови створення до 25 робочих місць. Підприємство також повинно співфінансувати проєкт на рівні не менше 50% власних або кредитних коштів.

Якщо підприємство розташоване на деокупованих територіях, 80% компенсує держава, а кошти грантоотримувача мають становити 20%.

США долучиться до модернізації програми підтримки бізнесу в Україні

У разі отримання гранта підприємство має зобов’язання сплатити протягом трьох років податки та збори, а також створити не менше 25 нових робочих місць протягом дванадцяти місяців.

Як повідомлялось, урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на підтримку підприємницької діяльності та створення робочих місць. Серед цих програм є мікрогранти для розвитку власного бізнесу, гранти для створення та розвитку переробних підприємств, садівництва та виноградарства, а також гранти для тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як досвідчені підприємці, так і особи без досвіду підприємництва. Подати заявку можна через портал “Дія”.

Шмигаль анонсував податкові пільги для великих інвесторів

Триває друга хвиля подання заяв на отримання грантів для переробних підприємств - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Архітектурне бюро AIMM спільно з українськими девелоперами розпочали проєкт в Анталії


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *