Реалізація політики «Зроблено в Україні» збільшить ВВП щонайменше на 1% у 2024 році

Реалізація політики «Зроблено в Україні» збільшить ВВП щонайменше на 1% у 2024 році - INFBusiness

Підтримка вітчизняного
виробника

Реалізація політики «Зроблено в Україні» забезпечить щонайменше 1% додаткового зростання ВВП у 2024 році. Про це під час презентації цієї економічної платформи заявила перший віцепрем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко, йдеться у повідомленні профільного відомства.

«Щоб виграти війну і побудувати міцну економіку, ми повинні орієнтуватися на власне виробництво. Для цього уряд запроваджує нову державну політику «Зроблено в Україні», яка вміщує кілька основних напрямів для розвитку українського бізнесу. Йдеться про стимулювання попиту на українські товари – від держави та приватного сектору, сприяння інвестиціям в реальний сектор: дешеві гроші, приєднання до мереж і розвиток промислової інфраструктури, компенсація інвестицій через податки та розвиток несировинного експорту», – зауважила вона.

Уряд розробить програму кешбеку за купівлю українських товарів

Свириденко додала, що на програми підтримки у держбюджеті у поточному році закладається 45 млрд грн.

Як зауважила перший віцепрем’єр, до 40% коштів з купівлі українських товарів повертається через сплачені податки назад на потреби сил безпеки та оборони.

«Уряд надасть пріоритетний доступ українським виробникам до публічних закупівель через розширення політики локалізації на нові категорії товарів, в тому числі на оборонні закупівлі. Також буде розширена програма компенсацій на купівлю с/г техніки на інші види української техніки, розширена програма доступної іпотеки єОселя, яка стимулює попит на українські будматеріали», – заявила Свириденко.

Оголошуючи про початок роботи платформи «Зроблено в Україні», президент Володимир Зеленський, зокрема, заявив, що нині триває робота з партнерами щодо страхування від воєнних ризиків усіх інвестицій в Україну, а також збереження та розширення можливостей вітчизняного експорту. Він також розповів, що український уряд підготував пропозиції щодо розв’язання проблемних питань на польському кордоні, вони вже передані Єврокомісії та озвучені представникам Польщі.

Реалізація політики «Зроблено в Україні» збільшить ВВП щонайменше на 1% у 2024 році - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 пісок для будівництва: види характеристики, особливості вибору


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *