Переселенці зможуть отримувати субсидію на оренду житла: коли запрацює програма і від чого залежатиме розмір субсидії

Переселенці зможуть отримувати субсидію на оренду житла: коли запрацює програма і від чого залежатиме розмір субсидії - INFBusiness

Субсидія для ВПО
на оренду житла

У Міністерстві соціальної політики розробили новий інструмент підтримки ВПО – субсидію на оренду житла. Його запровадження очікується у червні.

Про це в Телеграмі повідомила пресслужба міністерства.

«Розробили новий інструмент підтримки ВПО – субсидію на оренду житла – і плануємо реалізувати пілотний проєкт упродовж двох років. Розмір субсидії враховуватиме вартість оренди у певному регіоні або населеному пункті країни», – йдеться в повідомленні.

У 2024 році на житло для ветеранів виділено 5,7 млрд грн

Крім того, розмір субсидії залежатиме від кількості осіб у родині, яка орендує житло, доходів домогосподарства. Чим нижчими є доходи, тим вищий відсоток вартості оренди буде покривати субсидія.

Наразі проєкт рішення про таку допомогу перебуває на погодженні в уряді.

Який пакет документів необхідно подати, аби отримати субсидію

У Мінсоцполітики очікують, що після затвердження рішення вже з червня ВПО зможуть скористатися новим інструментом підтримки.

Як повідомлялося, у Міністерстві соціальної політики пропонують розширити перелік категорій ВПО, які можуть отримувати допомогу на проживання, а також подовжити терміни прийняття відповідних заяв. 

Переселенці зможуть отримувати субсидію на оренду житла: коли запрацює програма і від чого залежатиме розмір субсидії - INFBusiness


Цікаво дізнатись:
 читайте, про впровадження електротранспорту в Україні


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *