Італія надала 500 000 євро на відновлення зруйнованого росіянами собору в Одесі

Італія надала 500 000 євро на відновлення зруйнованого росіянами собору в Одесі - INFBusiness

Пів мільйона євро
на відновлення собору

Італія надала 500 000 євро на відновлення Спасо-Преображенського кафедрального собору в Одесі, який влітку 2023 року пошкодила російська ракета. Про це повідомила Одеська міська рада.

У жовтні 2023 року Італія оголосила про допомогу Одесі, а вже у грудні визначила суму коштів для допомоги у відновленні собору, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО. Однак гроші надійшли до організації лише зараз.

Литва допомогла відбудувати ліцей у Бородянці, який був майже повністю зруйнований російськими окупантами: як він виглядає (ФОТО, ВІДЕО)

Мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що незабаром до Одеси прибуде експертна група та керівниця офісу організації в Україні. 

“У нас не було часу чекати, адже ми могли втратити ще й те, що залишилося від собору після влучання ракети. Тому за кошти благодійників та парафіян Одеської єпархії був відновлений дах, а також розпочалися роботи щодо відновлення найпошкодженішої частини будівлі”, – додав Труханов.  

В міськраді зазначили, що Італія зараз розглядає довгостроковий формат співпраці з українським урядом щодо відновлення Одеси.

Італія надала 500 000 євро на відновлення зруйнованого росіянами собору в Одесі - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Відкриття тренінг-центру Ruukki: шлях до партнерського розвитку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *