Біля Тернополя збудують завод залізобетонних конструкцій

Біля Тернополя збудують завод залізобетонних конструкцій - INFBusiness

Будівництво заводу завод залізобетонних
конструкцій біля Тернополя

Неподалік від Тернополя на території Микулинецької громади планують побудувати завод великогабаритних залізобетонних конструкцій. Про це повідомив її голова Іван Слободян.

“Більше двох років ми намагалися залучити в громаду як закордонних, так і вітчизняних інвесторів. Спільними зусиллями нам вдалося переконати інвесторів, які вже протягом тривалого часу вишукували різні варіанти для будівництва заводу, що саме у нас найкращі умови для будівництва підприємства”, – йдеться на Facebook-сторінці громади.

В Україні буде створено Єдиний державний реєстр адрес

За словами Слободяна, Микулинецька громада конкурувала за розміщення заводу з іншими населеними пунктами Тернопільської, Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської областей.

“Визначальне значення у виборі інвестором нашої громади відіграли наявність земельної ділянки із вже розвинутою інфраструктурою, резерву потужностей, логістики, людського ресурсу. На даний час фактично пройдено 90% усіх погоджувальних та дозвільних процедур для початку будівництва”, – сказав він.

За словами голови громади, будівництво заводу забезпечить близько 1 млрд грн інвестицій, буде створено понад 150 робочих місць.

“Це найбільша інвестиція за всю історію не тільки Микулинецької громади, але й колишнього Теребовлянського району, і одна з найбільших інвестицій в Тернопільській області. Бюджет громади та бюджет області отримає потужну фінансову підтримку, а в населений пункт вдихнеться нове життя”, – сказав Слободян.

Економічний ефект від національного кешбеку у відбудові житла становитиме до $60 млрд

Інвестор обіцяє, що середня зарплата на підприємстві становитиме не менше ніж 20 000 – 22 000 грн.

Біля Тернополя збудують завод залізобетонних конструкцій - INFBusiness


Цікаво про ремонти і будівництво:
 люк-невидимка: якими можуть бути ревізійні люки під плитку і в чому їх переваги

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *