В Україні переглянули ціни на білокачанну капусту

В Україні відчутно знизились ціни на білокачанну капусту. Так, 2 лютого виробники відпускали її по 8-12 грн/кг, що в середньому на 17% дешевше, ніж тижнем раніше. Відповідно, вже незабаром можна очікувати здешевлення овочу і в супермаркетах.

5037_gavrishprof_belokachannaya_kapusta_ot_posadki_do_uborki_rassada.jpg (.72 Kb)

Про зниження вартості капусти повідомляє EastFruit. Його аналітики зазначають: основним приводом для перегляду цін стало зниження купівельної активності українців. Тобто, на овоч знизився попит.

“Крім того, якість пропонованої капусти вже помітно погіршилася через тривале зберігання. І фермери досить охоче поступаються ціною при реалізації великих обсягів”, – йдеться в повідомленні.

У супермаркетах ціни поки що зростають

Водночас у великих мережах супермаркетів вартість білокачанної капусти 2 лютого становила середні 15,62 грн/кг. Що на 61 коп. перевищує середню ціну січня.

Імовірна причина цього полягає в тому, що супермаркети можуть продавати капусту, закуплену у виробників раніше – коли її відпускна вартість була вищою. “Ціна на капусту в Україні залишалася відносно стабільною протягом 2 тижнів. … На поточному тижні багато виробників змушені поступатися в ціні”, – розповіли аналітики.

Загалом у конкретних мережах, за даними “Мінфіну”, капусту продають по 13,9-18,8 грн/кг. Зокрема:

Novus – 14,99 грн/кг;
Metro – 15,5 грн/кг;
Auchan – 14,9 грн/кг;
Varus – 13,9 грн/кг;
Megamarket – 18,8 грн/кг.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *