Скільки коштує винайняти квартиру у великих містах країни

В Україні швидко підвищуються ціни на оренду квартир. Аналітики заговорили про феномен вимивання дешевого житла з ринку нерухомості. Стало відомо, скільки коштує винайняти квартиру у великих містах країни.

7419_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

На ринку нерухомості – сезонне пожвавлення, яке спостерігається восени та навесні. Попит на оренду квартир спровокований масовим поверненням студентів, біженців та напливом переселенців. Вартість житла у середньому зросла на 15−20%. Найдорожчі об’єкти не у столиці, як це було багато десятиліть поспіль.

Зараз у Києві складно знайти квартиру дешевше ніж за 12 тис. грн на місяць. А у літній період вона була на рівні 10 тис. грн.

Найдорожче житло — у Львові, там за нього потрібно заплатити близько 16 тис. грн.

В Івано-Франківську цінник нижчий — 11,5 тис. грн, у Дніпрі – за 10 тис. грн.

В Одесі квартиру можна винайняти в середньому за 7 тис. грн, а в Харкові — лише за 4 тис. грн. Низька вартість обумовлена близькістю до зони проведення активних бойових дій.

Підвищення оренди пов’язане з ажіотажем через початок нового бізнес-сезону. Вже наприкінці осені та на початку зими очікується зниження вартості житла.

«Феномен вимивання дешевих квартир» полягає у тому, що всі найпопулярніші квартири розбирають настільки швидко, що більшості покупців не залишається пропозицій за доступною ціною.

Президент Асоціації спеціалістів з нерухомості України Юрій Піта порадив українцям почекати кілька місяців, після чого продовжити пошуки житла.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *