Нова ера шопінгу: TikTok тестує функцію покупки товарів через перегляд відео

Нова ера шопінгу: TikTok тестує функцію покупки товарів через перегляд відео - INFBusiness

TikTok тестує функцію, яка зможе розпізнавати товари у відеороликах і одразу показувати користувачам посилання на магазини, де їх можна придбати. Нова функція докорінно змінить чинні способи шопінгу і стане новою ерою у сфері електронної комерції.

Про розробку нової функції у TikTok повідомило агентство Bloomberg. Відомо, що користувачі TikTok повідомляли про появу функції шопінгу у роликах ще восени минулого року.

На відео, датованих вереснем, можна було побачити кнопку “знайти схожі товари в TikTok Shop”. Адміністрація платформи підтвердила, що тестує цю функцію з невеликою кількістю користувачів у Великій Британії та США.

Зокрема у США запущено розділ TikTok Shop, який дозволяє авторам додавати до своїх відео посилання на товари. Наразі доступ до нього мають лише автори та бренди, які пройшли процедуру схвалення в адміністрації TikTok. Однак автоматична ідентифікація товарів на відео дозволить суттєво розширити можливості електронної комерції на платформі. У 2024 році компанія планує наростити у США продаж до $17,5 млрд.

Пошук товарів у соціальних мережах набирає обертів. TikTok, Pinterest, Google Lens та Circle to Search пропонують користувачам можливість знайти товари, які вони бачать у відео чи зображеннях. Однак автоматичне розпізнавання товарів у TikTok поки що недосконале. Наприклад, на відео з жінкою, яка полірує каміння, система запропонувала користувачам золоте кільце та накладні нігті.

Які ще можливості пропонує TikTok 

На виставці CES 2024 компанія Google оголосила про можливість перегляду відео з TikTok на телевізорі. Завдяки цифровому медіаплеєру Chromecast користувачі можуть транслювати відео з TikTok на великі екрани. Для цього необхідно мати останню версію застосунку TikTok на смартфоні або планшеті, Smart TV, Chromecast і під’єднатися до WiFi.

Також TikTok прагне до серйозного зростання свого бізнесу електронної комерції в США. Компанія ставить за мету збільшити обсяги продажів у десять разів до 17,5 мільярдів доларів у 2024 році. Це може стати серйозною загрозою для Amazon.com Inc., яка є одним з лідерів на цьому ринку.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *