Інвестфонд Abris розглядає продаж польської медичної компанії Scanmed

Інвестфонд Abris розглядає продаж польської медичної компанії Scanmed - INFBusiness

Інвестиційний фонд Abris Capital Partners розглядає можливість продажу приватного постачальника медичних послуг Scanmed Group, причому найвірогіднішим покупцем є польська компанія з лікування серцево-судинних захворювань American Heart of Polish, повідомили джерела, знайомі з процесом.

Польський приватний сектор охорони здоров’я приваблює інвесторів, оскільки витрати поляків на охорону здоров’я швидко зростають. У 2022 році витрати на приватну охорону здоров’я зросли більш ніж на 10% і становили майже $12,94 млрд.

“Abris готується виставити Scanmed на продаж, причому найбільш очевидним покупцем є компанія American Heart of Polish”, – повідомив агентству Reuters на умовах анонімності одне з джерел.

Інше джерело підтвердило інформацію, додавши, що компанію можна оцінити навіть у €350 млн. Третя людина сказала, що Abris очікує дуже високої оцінки, не назвавши конкретну цифру.

Абріс купив Scanmed у 2020 році у Life Healthcare Group Holdings, вартість компанії склала 340 млн злотих.

Якщо угода відбудеться, це стане ще одним прикладом злиття у польському приватному секторі охорони здоров’я після того, як італійська Gruppo San Donato погодилася купити контрольний пакет акцій American Heart of Polska, оцінивши компанію більш ніж у €500 млн.

Scanmed управляє медичними та кардіологічними центрами, а також трьома багатопрофільними лікарнями майже у 40 населених пунктах по всій Польщі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *