Індія очікує інвестицій зі Швейцарії та Норвегії у розмірі $100 млрд

Індія очікує інвестицій зі Швейцарії та Норвегії у розмірі $100 млрд - INFBusiness

Європейська асоціація вільної торгівлі, до якої входять Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн, взяла на себе зобов’язання інвестувати в Індію в рамках торговельного пакту, який знаходиться на заключній стадії переговорів, повідомили люди, попросивши не називати їхнього імені, оскільки переговори все ще продовжуються.

Контури угоди узгоджені, і зараз обговорюється остаточна сума інвестицій, яка може становити до $100 млрд протягом 15 років. Хоча Індія хоче, щоб це зобов’язання мало юридичну силу, один із європейських чиновників заявив, що цю суму, швидше за все, буде сформульовано як мету, без жодних юридичних підстав.

Міністр економіки Швейцарії Гі Пармелен заявив минулого місяця, що схема угоди вже узгоджена, не вдаючись до подробиць. Наразі терміново готуються юридичні роз’яснення, щоб угоду можна було підписати до того, як Індія проведе вибори, які, ймовірно, відбудуться у квітні, повідомив європейський чиновник, знайомий із цим питанням.

Швейцарія на сьогоднішній день є найбільшим торговим партнером Індії серед членів блоку EFTA, до якого входять європейські країни, які не є членами Європейського Союзу.

Для країн EFTA угода, яка розроблялася 16 років, дозволить виробникам експортувати продукти харчування та напої, електрообладнання та іншу машинобудівну продукцію за зниженими тарифами на потенційний ринок 1,4 млрд осіб. Угода також, ймовірно, принесе користь фармацевтичної промисловості та індустрії медичного обладнання блоку.

За словами людей, знайомих з ходом обговорень, інвестиції в Індію з країн EFTA в основному надходитимуть від приватного бізнесу та компаній, що спонсоруються державою, і будуть спрямовані на існуючі та нові виробничі проєкти. За словами одного з джерел, в результаті інвестицій в Індії буде створено понад 1 млн робочих місць.

Джерело: Bloomberg

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *