Французько-ізраїльський магнат Драї погодився продати Altice Media за €1,6 млрд сім’ї французьких мільярдерів Сааде

Французько-ізраїльський магнат Драї погодився продати Altice Media за €1,6 млрд сім'ї французьких мільярдерів Сааде - INFBusiness

Сім’я французьких мільярдерів Сааде погодилася купити компанію Altice Media Патріка Драї, включаючи французький канал новин BFM TV, за загальну вартість підприємства в €1,55 млрд.

Угода була підписана на тлі того, як французько-ізраїльський магнат Патрік Драї сподівається скоротити купу боргів, що перевищує $60 млрд. Гігант ЗМІ та телекомунікацій стикається з вищими витратами на позики після багатьох років агресивних придбань. У вересні Драхі повідомив інвесторам, що практично кожну частину його імперії виставлено на продаж.

Судноплавний мільярдер Родольф Сааде увійшов до медіаіндустрії Франції, придбавши газети La Provence та La Tribune. Сім’я Сааді працює над диверсифікацією медіа-активів, що забезпечують престиж і вплив, причому Altice Media є її найбільшою метою у цьому секторі.

«Ми можемо бути раді, що новий підприємець Родольф Сааде, який очолює давно існуючу сімейну групу з глибоким корінням у нашому регіоні та довгостроковим промисловим баченням, йде стопами Патріка Драї та Altice», — про це повідомив генеральний директор Altice Артур Дрейфус.

Джерело: Bloomberg

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *