British Airways інвестує £750 млн у ІТ в рамках модернізації вартістю £7 млрд

British Airways інвестує £750 млн у ІТ в рамках модернізації вартістю £7 млрд - INFBusiness

Цей стратегічний крок спрямований на модернізацію авіакомпанії та покращення якості обслуговування клієнтів за допомогою більш ніж 600 запланованих ініціатив. Серед основних моментів – введення нових місць для ближньомагістральних рейсів, оновлений веб-сайт та програма, а також розкішний люкс Першого класу літаком А380.

В основі трансформації British Airways лежить прагнення використати технології для задоволення потреб клієнтів та оптимізації операцій. Великі інвестиції авіакомпанії в ІТ-інфраструктуру покликані призвести до революційних змін у взаємодії пасажирів з авіакомпанією, починаючи з покращення цифрового досвіду. Новий веб-сайт і програма призначені для розширеної персоналізації, що робить планування та керування поїздками більш інтуїтивно зрозумілим для користувачів. Крім того, використання Wi-Fi на всіх рейсах обіцяє значне підвищення задоволеності клієнтів.

Крім цифрових удосконалень, British Airways має намір оновити свій парк літаків та послуги. Прихильність авіакомпанії до забезпечення комфорту клієнтів очевидна в її плані розмістити на своїх літаках А380 нові місця для близькомагістральних рейсів та сучасні люкси Першого класу.

У міру того, як British Airways просувається вперед у своїй трансформації, сталий розвиток та інновації залишаються центральними темами. Авіакомпанія приділяє особливу увагу як підвищенню якості обслуговування клієнтів, так і зниженню впливу на довкілля.

Джерело: Bloomberg

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *