НБУ ввів в обіг нову пам’ятну монету, присвячену батькам

Нацбанк ввів в обіг нову монету «Батьківське щастя»

НБУ ввів в обіг нову пам'ятну монету, присвячену батькам - INFBusiness

Фото: НБУ

Національний банк України у перший день весни випустив пам’ятну моменту «Батьківське щастя». Про це повідомили у пресслужбі НБУ.

– На аверсі монети на дзеркальному тлі зображено композицію: батьківські руки, які обіймають ніжки немовляти, що символізує довіру, почуття захисту та любові, які поєднують родину. На реверсі монети також на дзеркальному тлі показано немовля, яке мирно спить на м’яких хмарках серед іграшок. Брязкальце, що сяє як місяць на тлі нічного неба, дає почуття затишку та спокою. Цей образ висвітлює шлях дитини у світі мрій та фантазій, забезпечуючи безтурботні сни, — йдеться у повідомленні.

Пам’ятна монета номіналом 5 гривень виготовлена ​​з нейзильберу та має тираж до 100 000 штук у сувенірній упаковці. Над її дизайном працювали художник Владислав Яровий та скульптор Володимир Атаманчук.

З 7 березня 2024 року монети будуть доступні для покупки в інтернет-магазині Національного банку України та в банках-дистриб’юторах. Планується реалізувати 25 000 пам’ятних монет через інтернет-магазин НБУ, з яких 15 000 будуть доступні першого дня продажу.

  • 22 грудня НБУ випустив набір пам’ятних монет “Щедрик – колядка дзвонів” із номіналом 10 гривень. Монети виконані у формі дзвіночків із срібла суперчистоти 999.
  • 24 листопада Нацбанк випустив монету номіналом 5 гривень із зображенням дракона, символу 2024 року за східним календарем. Монета також містить шеврон Збройних сил України, що символізує відвагу захисників країни.
  • 30 листопада регулятор ввів в обіг монети “Український борщ “. На лицьовій стороні зображено господиню за піччю, а на зворотній – тарілку з червоним борщем.

НБУ ввів в обіг нову пам'ятну монету, присвячену батькам - INFBusiness

НБУ ввів в обіг нову пам'ятну монету, присвячену батькам - INFBusiness

Фото: НБУ

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *