У мережі з’явився сервіс для обходу KYC-перевірок на популярних криптобіржах

У мережі з’явився сервіс для обходу KYC-перевірок на популярних криптобіржах - INFBusiness

В інтернеті з’явився сервіс OnlyFake, який пропонує придбати за $15 згенеровані АІ-алгоритмами документи для KYC-верифікації. Про це пише 404 Media.

Ресурс генерує підроблені водійські права та паспорти з 26 країн, включно зі США, Канадою, Великою Британією, Австралією та кількома представниками ЄС, приймаючи, зокрема, і криптовалюти.

OnlyFake генерує реалістичні зображення ідентифікаторів на фонах на кшталт шпалер і стільниць. Метадані також можна підробити.

За допомогою фейкових документів 404 Media вдалося верифікуватися на OKX. Інші ентузіасти змогли обійти KYC на Binance, Kraken, Bybit, HTX, Coinbase, Bitget, Revolut і PayPal.

Згідно з творцями OnlyFake, сервіс дає змогу за кілька хвилин одномоментно зробити сотні високоякісних підроблених ідентифікаторів на базі Excel.

“Ера відредагованих за допомогою Photoshop документів закінчується”, – йдеться в описі.

У мережі з’явився сервіс для обходу KYC-перевірок на популярних криптобіржах - INFBusiness

Команда проєкту стверджує, що своїми діями не порушує закон, оскільки ресурс призначений для створення реквізиту для шоу і фільмів.

Згенеровані ШІ ідентифікаційні дані можуть підірвати зусилля фінансових установ і криптобізнесу щодо проведення належної KYC-верифікації. Спрощення шахрайства може призвести до збільшення кількості випадків легалізації відмивання грошей, ухилення від сплати податків і обходу нормативних вимог, зазначили журналісти.

У 404 Media запропонували впроваджувати багатофакторну та поведінкову автентифікації, перевірки на “живучість”, запитувати судово-медичні документи і проводити ускладнену due diligence джерел фінансування.

Нагадаємо, днями ForkLog розповів про інцидент зі співробітником транснаціональної компанії в Гонконзі. Він перевів шахраям $25 млн після дзвінка з “колегами”, які виявилися дипфейками.

Раніше про використання ШІ в злочинних цілях попередили в CFTC.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *