Влада США опинилася серед найбільших власників біткоїна

Влада США опинилася серед найбільших власників біткоїна - INFBusiness

Уряд США є власником 194 188 BTC ($5,3 млрд), отриманих у результаті конфіскації за низкою гучних судових процесів. Це нижня межа діапазону можливих значень, згідно з 21.co.

Влада США опинилася серед найбільших власників біткоїна - INFBusiness

Аналітики відштовхувалися від загальнодоступної інформації на кшталт завершених справ щодо Silk Road (69,369 BTC) у листопаді 2020 року, злому біржі Bitfinex (94,643 BTC) у січні 2022 року та крадіжки хакером Джеймсом Чжуном 51,326 BTC у березні того ж року.

Влада США опинилася серед найбільших власників біткоїна - INFBusiness

Влада США зберігає вилучені монети в апаратних гаманцях, які перебувають у віданні Міністерства юстиції та Податкової служби.

Уряд не поспішає конвертувати біткоїни у фіат. Судовий процес від вилучення до отримання остаточного наказу про ліквідацію може займати роки. У деяких випадках це спрацювало на користь уряду через подорожчання першої криптовалюти.

“Ми не граємо на ринку. Здебільшого ми керуємося термінами нашого процесу”, – заявив WSJ виконавчий директор відділу кібер- і криміналістичних розслідувань IRS Джарод Купман.

Професор комп’ютерних наук в Університеті Карнегі-Меллон Ніколас Крістін пояснив виданню, що владі доводиться проводити ретельну перевірку, “часто виникає багато бюрократичної тяганини”.

Нагадаємо, аналітики Arkham Intelligence підрахували, що американська криптовалютна біржа Coinbase є власником майже 1 млн BTC, що становить близько 5% від усіх біткоїнів в обігу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *