Влада Нігерії виділить $290 000 для ШІ-стартапів

Влада Нігерії виділить $290 000 для ШІ-стартапів - INFBusiness

Нігерійський уряд має намір надати 45 місцевим проєктам, орієнтованим на штучний інтелект, по 5 млн найр (~$6500). Про це повідомив міністр зі зв’язків, інновацій та цифрової економіки країни Босун Тіджані.

Ініціатива є частиною нещодавно затвердженої «Схеми досліджень ШІ», яка покликана простимулювати економічний розвиток Нігерії коштом впровадження нових технологій.

Згідно з вебсайтом, основні напрямки для інтеграції включають сільське господарство, освіту і сферу зайнятості, фінанси, управління, охорону здоров’я та комунальні послуги.

Заявку на отримання урядового гранту може подати консорціум, до якого входять стартап або технологічна компанія, а також профільний академічний ШІ-дослідник.

Сам проєкт має бути орієнтований на пріоритетні напрямки, визначені владою. Заявнику необхідно подати детальну пропозицію з описом стартапу та його потенційного впливу на економіку Нігерії.

Кандидати зобов’язані мати «підтверджений послужний список» у сфері досліджень або підприємництва.

Прийом заявок відкрито з 13 жовтня до 15 листопада 2023 року. Пропозиції оцінюватиме група експертів зі штучного інтелекту.

Нагадаємо, у квітні прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак оголосив про грант на £100 млн фунтів для стимулювання розробки «суверенного ШІ».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *