Прорив біткоїном позначки в $36 000 може викликати новий шорт-сквіз

Прорив біткоїном позначки в $36 000 може викликати новий шорт-сквіз - INFBusiness

Великі учасники ринку біткоїн-опціонів проявляють інтерес до прориву ціни на рівень у $36 000, що може спровокувати нову хвилю ліквідацій. Про це пише CoinDesk.

За даними Amberdata і Galaxy Digital, на фоні ралі останніх тижнів попит на колл-опціони з вищою ціновою вартістю в останній час стрімко зріс.

В результаті маркетмейкери отримали значущу чисту коротку гамму у випадку перевищення ціною позначки у $36 000.

Іншими словами, маркетмейкери опинилися в ситуації, коли їм доведеться купувати актив на спотовому ринку зі збілшенням його вартості, щоб зберігати дельта-нейтральність. 

За даними криптомедіа, аналогічна ситуація в жовтні призвела до стрибка ціни цифрового золота з $30 000 до $35 000.

Поточне позиціювання маркетмейкерів та його очікуваний вплив на спотову ціну контрастує з ситуацією на початку цього року, вказали в ЗМІ.

Тоді великі гравці мали чисту довгу гамму — купували за низькою ціною і продавали за високою на спотовому/ф’ючерсному ринку, щоб зберегти дельта-нейтральність. Це ще більше погіршило стиснення волатильності на ринку.

Голова відділу досліджень Galaxy Digital Алекс Торн прогнозує нову хвилю коротких шорт-сквізів у випадку досягнення курсом цифрового золота діапазону $35 750-36 000. За його розрахунками, дилерам доведеться збільшувати лонги на $20 млн кожний 1% зростання.

Нагадаємо, аналітик і голова Factor LLC Пітер Брандт закликав біткоїн-трейдерів готуватися до «рубилова».

Раніше аналітики Glassnode вказали на подолання котируваннями першої криптовалюти ключових бар’єрів близько $28 000 як технічного, так і ончейн-характеру.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *