Глава Binance FZE пояснив привабливість Близького Сходу для криптокомпаній

Глава Binance FZE пояснив привабливість Близького Сходу для криптокомпаній - INFBusiness

Прогресивна нормативно-правова база дає змогу ОАЕ і Бахрейну залучати великі криптофірми. Про це в інтерв’ю Cointelegraph розповів CEO Binance FZE Алекс Чіхейд.

“Що виділяється на Близькому Сході, так це визначеність і ясність регулювання. У Дубаї є спеціальний орган з віртуальних активів: VARA. Також працює ADGM […], центробанк Бахрейну. Тут легко вести бізнес”, – пояснив топменеджер.

За словами Чіхейда, наглядові органи в інших юрисдикціях не розібралися або витратили недостатньо часу на вивчення всіх тонкощів криптовалютного ландшафту, можливо, їм просто не вистачило ресурсів, щоб почати регулювати сектор.

CEO Binance FZE зазначив, що компаніям потрібна визначеність для створення довгострокових планів. Наявні нормативні параметри полегшують цей процес.

За словами топ-менеджера, штат Binance FZE працює як регульована біржа в Дубаї вже півтора року і самостійно здійснює кастодіальне зберігання і торгові операції від імені клієнтів.

Чіхейда підтримав віцепрезидент і голова відділу інновацій та дизайну Visa Акшай Чопра.

“Наглядові органи дивляться в майбутнє і працюють із місцевою блокчейн-спільнотою, інституціями, стартапами, підприємцями, щоб виробити всеосяжний погляд на те […], як ми [юрисдикція] можемо якнайкраще позиціонувати себе як ринок і регулятор”, – пояснив він.

Нагадаємо, що раніше бразильські депутати рекомендували висунути обвинувачення проти генерального директора Binance Чжао Чанпена та трьох топменеджерів місцевого підрозділу криптобіржі

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *