Чарльз Мангер допустив обвал більшості криптовалют до нуля

Чарльз Мангер допустив обвал більшості криптовалют до нуля - INFBusiness

Більша частина інвестицій у цифрові активи повністю знеціниться, заявив віце-президент Berkshire Hathaway Чарльз Мангер під час онлайн-конференції Zoomtopia. Про це повідомляє Fortune.

“Не змушуйте мене розпочинати розмову про біткоїни. Це найдурніша інвестиція, яку я коли-небудь бачив”, — обурився 99-річний Мангер.

Підприємець є затятим противником криптовалют та блокчейн-технологій. У 2021 році Мангер порівняв Tesla і біткоїн з “вішкою та блохою”, а також поставив під сумнів здатність цифрового золота “стати світовим платіжним засобом”.

У 2022 році він назвав криптовалюти “інвестицією в ніщо” і похвалив Китай за його заборону.

Під час нещодавньої зустрічі бізнес-партнер Уоррена Баффета також розповів про своє ставлення до штучного інтелекту. За його думкою, технологія “викликає ажіотаж, але, ймовірно, більший, ніж вона варта”.

Він відзначив, що ШІ насправді існує вже досить давно — його коріння сягає до 1950-х років.

“У нас завжди був штучний інтелект. Це тоді, коли програмне забезпечення створює ще більше програмного забезпечення”, — підкреслив віце-президент Berkshire Hathaway.

Раніше в розмові з CNBC Мангер визнав високу важливість проривів в області штучного інтелекту. Однак він додав, що скептично ставиться до “галасу” навколо цієї технології.

Нагадаємо, у лютому 2022 року віце-президент Berkshire Hathaway розкритикував владу США за відсутність заборони на криптовалюти і назвав “ідіотами” всіх, хто не згоден з його позицією.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *