Чарльз Хоскінсон і CTO Ripple посперечалися про корупцію в SEC

Чарльз Хоскінсон і CTO Ripple посперечалися про корупцію в SEC - INFBusiness

Засновник Cardano Чарльз Хоскінсон обговорив явище ETHgate і заявив, що дії Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) щодо криптовалют не пов’язані з корупцією.

ETHgate – конспірологічна теорія, згідно з якою Ethereum отримав негласне схвалення з боку американських регулювальних органів. Зокрема, SEC уже тривалий час стверджує, що ETH не є цінним папером, паралельно переслідуючи інші цифрові активи на кшталт XRP від Ripple.

На думку Хоскінсона, опублікована цього літа заява голови Комісії Вільяма Гінмана від 2018 року про нормативний статус Ethereum доводить не корупцію регулятора, а його “фаворитизм”.

“Які у вас є докази [підкупу]? Де електронні листи? Де проходять зустрічі? […] Так працює інтернет, і зараз це неможливо виправити”, – додав співзасновник Cardano.

Він також стверджує, що XRP має зовсім іншу бізнес-модель, обслуговуючи клієнтів різної величини без використання смартконтрактів.

Висловлювання Хоскінсона викликали бурхливу реакцію спільноти Ripple, зокрема технічного директора компанії Девіда Шварца.

Один із користувачів припустив, що Хоскінсон розповідає не всю інформацію, приховуючи факти про свої перші дні роботи в Ethereum.

Глава Cardano був одним зі співзасновників другої за капіталізацією криптовалюти і обіймав посаду генерального директора з 2013 року. Однак 2014 року він залишив посаду через розбіжності з іншими співзасновниками і зайнявся власним проєктом.

Нагадаємо, раніше Хоскінсон порівняв колишнього CEO FTX Сема Бенкмана-Фріда з творцем найбільшої в історії схеми Понці на суму $64,8 млрд Бернардом Мейдоффом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *