Засідання Української Ради інженерів-будівельників

Засідання Української Ради інженерів-будівельників - INFBusiness

6 березня під керівництвом Президента Української Ради інженерів-будівельників (УкрРІБ), Президента Будівельної палати України, Героя України Петра Шилюка відбулося чергове засідання цієї організації.

Розглянуті підсумки її діяльності 2023 році, визначені основні напрямки роботи на поточний рік.

За інформацією Першого віце-президента, Генерального секретаря УкрРІБ Станіслава Сташевського та віце-президента Івана Назаренка діяльність Ради була спрямована, перш за все, на поглиблення відносин з зарубіжними колегами – членами Європейської Ради цивільних інженерів і Європейської Ради будівельних палат з метою залучення їх можливостей для підвищення рівня будівельного комплексу України.

Українські представники взяли участь у роботі 77-х загальних зборів ECCE, під час яких до європейських колег була доведена інформація про збитки в нерухомості і інфраструктурі України, завдані російськими агресорами, названі напрямки діяльності де їх підтримка є найбільш потрібною.

Проводився обмін інформацією, зокрема готувалися матеріали щодо стану будівництва в Україні для європейських періодичних видань.

Серед першочергових завдань на поточний рік – організаційне зміцнення організації, зокрема розширення її членської бази, удосконалення роботи виконавчого органу, продовження роботи щодо залученню зарубіжних технологій будівництва, програм підготовки інженерних кадрів в навчальних закладах України.

Передбачені заходи щодо подальшої популяризації діяльності УкрРІБ, зокрема передбачено розглянути ці питання на засіданні Круглого столу в рамках виставки INTERBUILDEXPO – 24, яка відбудеться 20 – 22 березня.

Рада також розглянула фінансові питання, майбутньої участі української делегації у чергових заходах ECCE, які відбудуться в травні п. року в Латвії.

В засіданні Ради взяли участь керівники організацій – засновників, зокрема Ректор КНУБА професор Петро Куліков, президент Спілки наукових та інженерних об’єднань України Микола Кірюхін, інші зацікавлені особи.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *