З представниками дипломатичних мiсiй, мiжнародних органiзацiй та агентств обговорили ключовi оновлення щодо планiв та потреб вiдновлення, пiдготовки до опалювального сезону та захисту iнфраструктури

З представниками дипломатичних мiсiй, мiжнародних органiзацiй та агентств обговорили ключовi оновлення щодо планiв та потреб вiдновлення, пiдготовки до опалювального сезону та захисту iнфраструктури

Вiце-прем’єр-мiнiстр з вiдновлення Олександр Кубраков розповiв про прiоритети вiдбудови, роботу в напрямку забезпечення експорту та координацiю мiжнародної пiдтримки.

“Хочу подякувати мiжнародним партнерам за спiвпрацю i пiдтримку України. Попри велику кiлькiсть координацiйної роботи, необхiднiсть узгодження пiдходiв i процедур, ми вже бачимо конкретнi результати цiєї спiвпрацi: вiдновлення житла, садочкiв i шкiл, дорiг i мостiв. Зi свого боку ми забезпечуємо максимальну прозорiсть та пiдзвiтнiсть використання коштiв мiжнародних партнерiв. Довiра до вiдновлення є запорукою нашої подальшої спiвпрацi”, – сказав Олександр Кубраков.
Вiн також подiлився результатами шостого засiдання керiвного комiтету Багатосторонньої координацiйної платформи донорiв для України та планами порядку денного наступного засiдання, яке вiдбудеться взимку в Києвi.
Основнi напрямки роботи, а також нагальнi потреби у фiнансуваннi вiдбудови презентував голова Агентства вiдновлення Мустафа Найєм: “Захист енергетичної iнфраструктури вiд атак агресора, вiдновлення дорожньої iнфраструктури, особливо у прифронтових регiонах, розвиток пунктiв пропуску для пiдвищення експортного потенцiалу – нашi прiоритетнi напрямки, якi потребують уваги з боку партнерiв”, – сказав Мустафа Найєм.
Голова представництва World Bank Ukraine Геворг Саркiсян повiдомив, що третiй щорiчний звiт RDNA має бути пiдготовлений у лютому 2024 р. Фокус документа буде на оцiнцi руйнувань та потреб України у вiдновленнi, що виникли за рiк з моменту публiкацiї попереднього звiту у лютому 2023 р.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, попередня зустрiч iз представниками дипломатичних мiсiй та мiжнародних органiзацiй вiдбулася наприкiнцi серпня. Тодi понад 20 представникiв країн G7, Європейського Союзу, мiжнародних фiнансових органiзацiй та агентств, якi пiдтримують Україну, обговорили хiд вiдновлення, стан реалiзацiї спiльних проєктiв та пiдготовку до опалювального сезону 2023-2024 рр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *