Укренерго закликає бізнес долучитись до розбудови розподіленої генерації

Укренерго закликає бізнес долучитись до розбудови розподіленої генерації - INFBusiness

Розбудова власної
генерації бізнесом

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький закликав український бізнес долучитися до розбудови власної генерації.

Про це він заявив під час зустрічі з представниками Федерації роботодавців України, повідомляється у Фейсбуці Укренерго. 

“Керівник Укренерго зазначив, що значні руйнування об’єктів енергосистеми, яких вже завдала Росія, відчутно зменшують її можливість покриття потреб споживачів. Особливо ризикованими є період літньої спеки та опалювальний сезон, навіть за умови відсутності нових ударів з боку ворога. В цій ситуації для промисловості та бізнесу єдиним ефективним шляхом забезпечення надійного енергопостачання є розвиток власної генерації та систем зберігання електроенергії”, – йдеться у повідомленні.

Німецький аналітичний центр розробив проєкт «зеленого» відновлення України: що пропонують

Зі своєї сторони Укренерго працює над вирішенням у найближчій перспективі проблеми накопичення боргів на балансуючому ринку, який є одним з найбільш цікавих для інвесторів.

Іншим напрямком роботи над створенням привабливих для інвесторів умов є впровадження можливості для Укренерго укладати довгострокові контакти на надання допоміжних послуг. Зазначається, що забезпечення гарантованого попиту на такі послуги збільшить зацікавленість українських та міжнародних фінансових установ в інвестуванні в енергетичні проєкти.

“Враховуючи ситуацію і наші прогнози, ми знаходимося в стані стабільного дефіциту в енергосистемі. В цій ситуації кожен бізнес потенційно може стати більш енергетично стійким. Наша задача, як оператора енергосистеми, зробити так, щоб нові енергоустановки не просто забезпечували надійність, а на них можна було заробляти, щоб вони були економічно доцільними та окупними”, – зауважив Кудрицький.

Як повідомлялося, через масовані атаки росіян з 22 березня були знищені Бурштинська, Ладижинська, Трипільська, Зміївська теплоелектростанції. Масштабних руйнувань зазнала ДніпроГЕС.

Укренерго закликає бізнес долучитись до розбудови розподіленої генерації - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *