Україна планує створити ще одне Агентство залучення інвестицій

Україна планує створити ще одне Агентство залучення інвестицій - INFBusiness

Нове Агентство
залучення інвестицій

В Україні планують створити нове Агентство залучення інвестицій як єдиної точку входу для інвесторів в український приватний сектор.

Про це повідомила перший віцепрем’єр Юлія Свириденко.

«Аби всі інвестори, які бажають вкладати в приватний сектор в Україні, мали єдину точку входу, ми працюємо над запуском єдиної інституції – Агенції залучення інвестицій», – написала Свириденко.

Україна отримає від Литви 5 млн євро на відбудову зруйнованих дитсадочків і шкіл

Вона повідомила, що це питання обговорювалося з представниками Лондонської фондової біржі (LSE), які запевнили у готовності надати свою експертизу та пообіцяли допомогти побудувати цей інститут.

За словами Свириденко, також відбулася зустріч із British International Investment, який влітку 2023 року заявляв про готовність виділити 250 млн фунтів для фінансування приватного сектору в Україні, переважно на поствоєнне відновлення.

«Ці кошти будуть доступні з квітня через Co-investment platform. Що ми можемо робити спільно з приватним сектором уже зараз, щоб отримати це фінансування? Готувати якісні проєкти. Для цього теж залучаємо партнерів», – уточнила віце-прем’єр.

Переважна більшість громад вже затвердили або розробляють стратегічні документи розвитку (ІНФОГРАФІКА)

Вона додала, що залучення в Україну інвестицій і фінансування було також головною темою переговорів і з Європейським банком реконструкції та розвитку, Лондонською фондовою біржею і TheCityUK, UK Export Finance (UKEF).

«Для залучення інвестицій в оборонну сферу працюємо з UKEF. Також відкрили ліміт для України у 3,5 млрд фунтів. Кілька компаній уже отримали страхування, одна з них – учора під час нашого візиту до Лондона. Плануємо розширювати співпрацю, зокрема, обговорили можливість страхування постачальників обладнання у сфері військового розмінування», – написала Свириденко.

Україна планує створити ще одне Агентство залучення інвестицій - INFBusiness


Цікаво про ремонти:
 таємниці проектування ідеальної гардеробної шафи


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Фото: Pexels

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *