Україна отримала 200 млн євро на відновлення й модернізацію гідроенергетики

Україна отримала 200 млн євро на відновлення й модернізацію гідроенергетики - INFBusiness

Відновлення й модернізація
гідроенергетики

Європейський банк реконструкції та розвитку та уряд Італії надають Україні позику на відновлення і модернізацію потужностей гідроенергетики.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Телеграмі.

“Це загальна кредитна лінія в розмірі 200 млн євро під державні гарантії. Кошти спрямовуються на закупівлю критично важливого обладнання для Дніпровської і Середньодніпровської гідроелектростанцій, а також для екстреної підтримки ліквідності компанії “Укргідроенерго”, – зазначив очільник уряду.

USAID передав 57 когенераційних установок для громад

За словами Шмигаля, “українська гідроенергетика через дії російських терористів втратила близько 2,5 тис. МВт потужностей, з яких понад 1,5 тис. МВт вже відновлено. Відновлення триває, і завдяки підтримці партнерів воно прискориться”.

“Гідрогенерація і надалі відіграватиме ключову роль у балансуванні енергосистеми України, забезпечуючи світло в оселях українців та на підприємствах. Дякую ЄБРР та Італії за незмінну солідарність і допомогу”, – наголосив Шмигаль.

Україні знадобиться 486 мільярдів доларів на відбудову протягом наступних десяти років – звіт Світового банку (ІНФОГРАФІКА)

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЄБРР інвестував в економіку України 3,8 млрд євро. У найближчі п’ять років ЄБРР може інвестувати в Україну від 7,5 до 15 млрд євро.

Україна отримала 200 млн євро на відновлення й модернізацію гідроенергетики - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Фото: Укргідроенерго

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *