“єОселю” презентували студентам

"єОселю" презентували студентам

Програма “єОселя” вже перевернула ринок iпотеки i вiдправила в минуле довгi та часто корумпованi черги на придбання доступного житла. Спiльно з урядом “Укрфiнжитло” постiйно працює над розширенням можливостей програми. У перспективi “єОселя” зможе стати зокрема й iнструментом для придбання першого житла для молодi, аби мотивувати їх будувати своє життя i майбутнє в Українi. Про це розповiв голова правлiння “Укрфiнжитла” Євген Мецгер пiд час зустрiчi зi студентами Київського нацiонального економiчного унiверситету iменi Вадима Гетьмана.

Очiльник компанiї розповiв молодi про те, як створювався продукт “єОселя” та в чому його унiкальнiсть.
“Це перша iпотека в смартфонi. Ми перевернули ринок фiнансових i банкiвських послуг i задали високу планку зручностi, вiдкритостi й прозоростi в процесi отримання кредиту на житло”, – сказав вiн.
Мецгер також додав, що програма не збирається зупинятися в своєму розвитку.
“Багато змiн за цi пiвтора роки “єОселя” вже зазнала – ми вiдкрили можливiсть купувати приватнi будинки, активiзуємо первинний ринок. Програма має працювати на економiку. Думаю, кожен з вас – майбутньої економiчної елiти країни – знає, що немає галузi з бiльшим позитивним мультиплiкатором, нiж будiвництво. Тож глобальна цiль програми, крiм соцiальної, – допомогти Українi вiдновитися. Ми не чекаємо закiнчення вiйни, а рухаємося в цьому напрямку вже сьогоднi”, – пiдсумував голова правлiння.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, кожен студент мав можливiсть протестувати, як працює програма, i подати реальну заявку на iпотеку в “Дiї”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *