“єОселя” фокусується на первинному ринку житла

"єОселя" фокусується на первинному ринку житла

З початку року банки-партнери “єОселi” акредитували п’ять нових забудовникiв, де продаватимуться квартири на етапi будiвництва. Таке житло вiдтепер можна придбати в Полтавi, Сумах, Iвано-Франкiвську та Днiпрi. Про це розповiв голова правлiння “Укрфiнжитла” пiд час виступу на засiданнi ради директорiв КБУ.

Програма державного iпотечного кредитування “єОселя” має мету стимулювати економiчний розвиток України через активiзацiю будiвельного ринку.
“Ми робимо ставку на первинний ринок. Фiксуємо попит громадян на житло, що будується. Тобто у нас є клiєнти, завдання вас, як забудовникiв, – дати їм вибiр квартир”, – зазначив Євген Мецгер.
Вiн також додав, що в умовах повномасштабної вiйни “це win-win iсторiя як для забудовникiв, так й для громадян i держави”.
Засiдання ради директорiв Конфедерацiї будiвельникiв України вiдбулося 20 лютого в Києвi. Там пiдбивали пiдсумки 2023 р. та говорили про плани на 2024 р. Серед учасникiв були заступниця мiнiстра розвитку громад, територiй та iнфраструктури України Наталiя Козловська, заступник мiнiстра економiки України Вiталiй Кiндратiв, голова Державної iнспекцiї архiтектури та мiстобудування України Олександр Новицький, директор Фонду енергоефективностi Єгор Фаренюк та командир вiйськової частини Василь Уривко. Головною темою заходу стало також розширення можливостей захисникiв України для купiвлi власного житла в умовах вiйни.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, вiд початку роботи “єОселi” громадяни придбали на первинному ринку 2005 квартир в готових новобудовах та 145 – в будинках, що зводяться. У той час як загальна кiлькiсть виданих iпотек склала 7442 на загальну суму понад 11,3 млрд. грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *