єОселя: 70 українських родин вже придбали приватні будинки

єОселя: 70 українських родин вже придбали приватні будинки - INFBusiness

 70 родин придбали приватні
будинки за програмою єОселя

Сімдесят українських сімей придбали приватні будинки за програмою «єОселя»; найбільше іпотечних кредитів для купівлі приватних будинків і таунхаусів видано на Київщині – 26.

Про це повідомляє пресслужба ПрАТ «Укрфінжитло».

«Із 30 січня цього року українці можуть скористатися програмою «єОселя» для того, аби придбати не тільки квартири, а й приватні будинки, таунхауси та дуплекси. За два місяці цією можливістю скористалися 70 українських сімей. Найбільше іпотечних кредитів для купівлі приватних будинків і таунхаусів видано у Київській області – 26. По чотири кредитні угоди укладено у Кіровоградській, Волинській та Львівській областях», – йдеться в повідомленні.

Оренда житла з правом викупу: в Україні запустять нову держпрограму

Крім цього, за програмою власні будинки купили в Закарпатській, Полтавській, Чернівецькій, Тернопільській, Вінницькій, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях.

Більшість позичальників – представники окремих професій, яким доступна іпотека під 3% річних. Також приватний будинок на Львівщині придбала родина переселенців. Одну іпотеку на власний дім оформив ветеран під 7% річних.

Згадані іпотечні кредити на будинки українці оформили в Ощадбанку, Укргазбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку та Sense Bank.

Як повідомлялося, програма «єОселя» почала роботу в жовтні 2022 року. Реалізовують програму Мінекономіки спільно з Мінцифри та ПрАТ «Укрфінжитло». Банками-партнерами «єОселі» є Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

В Україні планують запровадити новий тип оренди житла для ВПО та інших вразливих категорій населення: що відомо

Із 29 січня українці можуть обрати за «єОселею» приватні будинки площею 62,5 кв. метра на одного плюс 21 кв. метр на кожного наступного члена сім’ї під 7% річних.

Вимоги за датою введення в експлуатацію будинків такі ж, як і для квартир. Представникам окремих професій (військовослужбовці ЗСУ за контрактом, вчителі, медики та науковці), які можуть взяти кредит під 3%, та ветеранам – під 7% – доступні приватні будинки до 10 років у Києві та обласних центрах, без обмежень в інших населених пунктах. Для ВПО та інших українців, які можуть взяти кредит під 7%, доступні приватні будинки до 3 років, незалежно від населеного пункту.

єОселя: 70 українських родин вже придбали приватні будинки - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *