У Запорiжжi вiдбудовують багатоквартирнi будинки

У Запорiжжi вiдбудовують багатоквартирнi будинки

У Запорiжжi у шести будинках, що було пошкоджено внаслiдок росiйських обстрiлiв, ведуться капiтальнi ремонти.

У будинку на вул. Незалежної України, 67, станом на сьогоднi завершили цегляну кладку стiн на першому i другому поверхах у другому-четвертому пiд’їздах. На першому поверсi змонтували плити перекриття, сходовi маршi та влаштували монолiтний пояс зруйнованої частини. Розпочали влаштування балконних конструкцiй, а також продовжують демонтажнi роботи у квартирах першого та другого пiд’їздiв.
На вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3, виконали цегляну кладку стiн та монтаж плит перекриття цокольного, а також першого та другого поверхiв. Кладка стiн третього поверху зруйнованої частини ще триває. Тривають демонтажнi та електромонтажнi роботи з влаштування iнженерних мереж у квартирах першого, другого, четвертого та п’ятого пiд’їздiв. Також продовжується встановлення металопластикових вiкон та влаштування балконiв.
В багатоповерхiвцi на вул. Миру, 14, завершили роботи з посилення опорних конструкцiй третього та четвертого пiд’їздiв. Розпочали процес утеплення фасаду. Тривають роботи iз влаштування iнженерних мереж у квартирах третього i четвертого пiд’їздiв та роботи з влаштування балконних конструкцiй. Продовжується встановлення металопластикових вiкон у квартирах та на сходових клiтинах.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, на вул. Кам’яногiрськiй, 6, продовжуються оздоблювальнi та електромонтажнi роботи, а також роботи з влаштування мiжкiмнатних перегородок у квартирах першого пiд’їзду. Роботи з посилення опорних конструкцiй та роботи з вiдновлення балконiв також були розпочатi. Завершили встановлення металопластикових вiконних конструкцiй в квартирах та на сходових клiтинах першого пiд’їзду.
На вул. Запорiзькiй, 2А, завершено демонтажнi роботи в квартирах першого пiд’їзду. Ще тривають роботи з демонтажу та розбирання конструкцiй на рiвнi другого та третього поверхiв та поетапний вивiз будiвельного смiття.
У будинку на вул. Запорiзькiй, 2Б, тривають роботи з вiдновлення та посилення опорних конструкцiй стiн та перекриттiв четвертого пiд’їзду, а також роботи з влаштування мiжкiмнатних перегородок, демонтажнi та оздоблювальнi роботи в квартирах четвертого пiд’їзду. Продовжуються i роботи з встановлення металопластикових вiконних конструкцiй у квартирах.
Окрiм капiтального ремонту, по всiм 6 об’єктах продовжуються органiзацiйно-пiдготовчi роботи – закупка матерiалiв, тимчасове пiдключення до мереж, а також вирiшується питання тимчасового вiдселення мешканцiв та звiльнення квартир вiд меблiв.
Вiдбудову проводять за кошти Фонду лiквiдацiї наслiдкiв збройної агресiї рф.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *