У Великій Британії дозволили будувати тунель під Стоунгенджем

У Великій Британії дозволили будувати тунель під Стоунгенджем - INFBusiness

Тунель під
Стоунгенджем

Активісти організації “Зберегти Соунгендж” (SSWHS) оскаржували плани будівництва тунелю на частині автомагістралі поблизу Стоунгенджу. Однак Верховний суд Лондона відхилив це оскарження.

Про це повідомляють The Independent та BBC.

Проєкт передбачає капітальний ремонт ділянки магістралі A303 та будівництво двокілометрового тунелю. Активісти заявили, що затверджена схема знищить близько 7 гектарів території обʼєкта всесвітньої спадщини та стане першим кроком “до вилучення його зі списку ЮНЕСКО”.

Цей проєкт вже скасовували у 2021 році через екологічні проблеми. Але Департамент транспорту знову схвалив його у липні минулого року. Там зазначають, що тунель розвантажить рух і зменшить звук транспорту, що проїжджає повз це місце.

У Великій Британії дозволили будувати тунель під Стоунгенджем - INFBusiness

У грудні 2023-го активісти із захисту Стоунгенджу подали новий позов до Верховного суду, в якому оскаржували оновлений план ремонту дороги та будівництва тунелю. На слуханні 19 лютого суд відхилив позов. Водночас учасники кампанії обіцяють продовжити боротьбу проти будівництва.

Суд ще має провести слухання щодо висновків міністерства про вплив будівництва на довкілля.

Адвокат громадських активістів Девід Вульф заявив, що уряд та національні магістралі надали “фундаментально неправдиву інформацію” про те, що будівництво не нашкодить пам’ятці, а також було проведено “недостатній аналіз трафіку для A303”.

Водночас адвокат міністерства Джеймс Страчан впевнений, що проєкт будівництва розроблено “відповідно до зобов’язань Сполученого Королівства” на основі підписаної конвенції про охорону всесвітньої спадщини.

 

У Великій Британії дозволили будувати тунель під Стоунгенджем - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від “БІГ-СІТІ ЮА”


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *