У пошкодженiй багатоповерхiвцi в Тростянцi завершують замiну плит перекриття

У пошкодженiй багатоповерхiвцi в Тростянцi завершують замiну плит перекриття

По вул. Благовiщенськiй, 53, в Тростянцi вiдбудовують п’ятиповерхiвку. Будинок, у якому проживало 60 родин, майже повнiстю згорiв пiсля обстрiлiв окупантiв.

Пошкодженi конструкцiї старої будiвлi вже демонтували. Замiнили покриття покрiвлi. Наразi завершують замiну плит перекриття.
На черзi – встановлення нових вiкон та дверей замiсть пошкоджених, вiдновлення цегляної кладки несучих стiн i перегородок.
Тростянець бiльше мiсяця був в окупацiї. Ворожа технiка дислокувалась навпроти, на Вокзальнiй площi. I цей будинок окупанти неодноразово обстрiлювали з рiзних видiв зброї.
У порожнi квартири, звiдки виїхали мешканцi, росiйськi вiйськовi заселялися самi. А мiсцевих використовували як живий щит. У бiльшостi мешканцiв не лишилося нiчого iз того, що було в квартирах.
26 липня Агентство вiдновлення оголосило тендер на вiдбудову п’ятиповерхiвки по вул. Тростянецька. У закупiвлях узяли участь 5 компанiй. 11 вересня уклали договiр iз переможцем. Завдяки проведенню тендеру очiкувана вартiсть робiт зменшилася на 6,5 млн. грн.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, будинок зроблять сучасним i комфортним для проживання, доступним для потреб маломобiльних груп населення. Для цього перед входом до будiвлi буде влаштовано тактильну смугу з бетонної тактильної плитки, видiленої жовтим кольором. Також обладнано апарель – вiдкиднi конструкцiї у пiд’їздах. Пiдрядники вiдновлять мережi електроживлення, водопостачання, каналiзацiї.
Завершити роботи планують в серпнi 2024 р.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *