У ПФУ пояснили, як безробітні можуть отримати субсидію

У ПФУ пояснили, як безробітні можуть отримати субсидію - INFBusiness

Субсидія для
безробітних

Українці, які не мають можливості повністю оплачувати послуги ЖКГ, можуть оформити субсидію. Однак це не так просто, як здається на перший погляд. Знижка комунальних послуг недоступна громадянам, які не працюють та не навчаються. У ПФУ повідомили про один виняток з цього правила.

За рішенням уряду субсидія призначається українцям, у яких витрати на комунальні послуги перевищують 15% середньомісячного сукупного доходу сім’ї до закінчення воєнного стану та протягом місяця після його скасування.

Стало відомо скільки коштуватиме техобслуговування будинкових газових мереж і як часто приходитиме платіжка

У допомозі можуть відмовити, якщо в сім’ї є працездатні люди, які з якихось причин не працевлаштовані і при цьому не є здобувачами освіти. Аналогічно субсидію не дадуть, якщо заробітна плата одного з членів сім’ї буде нижчою за мінімальну.

До ПФУ надійшло звернення від українки передпенсійного віку. Жінка вимушено не працює. Вона перебуває на лікуванні через серйозну травму:

«Мені 57 років, не працюю. Минулого року отримала важкий перелом, лікуюся вже кілька місяців. Чи можуть мені призначити житлову субсидію?»

У пресслужбі Пенсійного фонду відповіли, що у разі, якщо людина тривалий час не може працювати за станом свого здоров’я, вона має отримати відповідний висновок лікарсько-консультативної комісії. Там мають бути зазначені дані про тривале захворювання. У такому разі житлову субсидію можуть призначити згідно з постановою Кабміну.

У ПФУ пояснили, як безробітні можуть отримати субсидію - INFBusiness


Цікаво дізнатись:
 читайте, про впровадження електротранспорту в Україні


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *