У днiпровському парку облаштували майданчик для тренування собак

У днiпровському парку облаштували майданчик для тренування собак

У парку Зелений Гай у Днiпрi на прохання мiсцевих облаштували майданчик для тренування собак. Для цього там встановили спецiальне обладнання.

“Зробити майданчик для вигулу та тренування собак у парку. Такi звернення вiд мешканцiв постiйно отримували. Тож облаштували локацiю у тiй мiсцевостi парку, де люди постiйно гуляли зi своїми чотирилапими. Тут встановили рiзної висоти бар’єри, похилу стiну, комплекс пiд назвою “окоп”. Тренажери витримують iнтенсивнi навантаження. Вони покритi якiсною фарбою, а ще лави та урни. За майданчиком доглядаємо”, – розповiв директор КП “Мiська iнфраструктура” Олексiй Тесля.
Кiнологиня Марина постiйно приходить на майданчик, аби вигуляти та потренувати своїх собак – вельштер’єрiв.
“Гарний майданчик. Такi мiсця потрiбно облаштовувати. Тут можна вигуляти собак, потренувати їх. Фiзична пiдготовка собак – дуже важлива для них. За допомогою фiзичних вправ, якi можна виконувати на цьому обладнаннi, розвивається їхня психiка. Чим бiльше iз собаками так займатися, тим бiльш соцiалiзованими вони стають. В умовах мiста це важливо”, – пiдкреслила панi Марина.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, увесь комплект в екостилi. Створює єдиний ансамбль разом iз альтанками та дитячим майданчиком. Проiнспектувала новий майданчик для тренування собак у парку Зелений Гай заступниця директора департаменту паркiв та рекреацiї Анастасiя Петренчук.
“Маємо багато схвальних вiдгукiв вiд днiпрян щодо цього майданчика. Люди задоволенi, i це головне. Обов’язково врахуємо їхнi побажання, а саме – трохи переробити висоту бар’єра. Закликаємо мiстян i прибирати за своїми чотирилапими. Майданчики для вигулу та тренування собак, окрiм парку Зелений Гай, облаштованi у скверах “Прибережний” та iм. Усачова. У планах цю роботу продовжувати”, – зазначила Анастасiя Петренчук.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *