В ЄС ухвалили декларацію про розвиток велотранспорту

В ЄС ухвалили декларацію про розвиток велотранспорту - INFBusiness

Розвиток велосипедного
руху в ЄС

Європейський Союз ухвалив декларацію про велотранспорт, спрямовану на розвиток велоіндустрії. Таке рішення стало черговим кроком ЄС на шляху до скорочення кількості автомобілів і для популяризації екологічного транспорту. Про це повідомляють на офіційному сайті ЄС.

Декларація визнає велосипед екологічним, доступним і недорогим засобом пересування, який має значну додану вартість для економіки ЄС. Він включає чіткі зобов’язання, такі як безпечні та узгоджені велосипедні мережі в містах, краще сполучення з громадським транспортом і безпечні місця для паркування та доступ до пунктів підзарядки для електровелосипедів.

“Ми визнаємо численні переваги велосипедного транспорту: він зменшує забруднення, міські затори та сприяє здоровішому способу життя. Крім того, велосипед є наріжним каменем європейської промисловості”, – наголосила єврокомісарка з питань транспорту Адіна Велян.

У декларації зазначається, що велосипед покращує соціальну інклюзивність, а також сприяє фізичному та психічному здоров’ю і добробуту людей. Адже помірна фізична активність знижує ризики для здоров’я та передчасні смерті, пов’язані з малорухомим способом життя.

Також планується збільшити взаємодію між велосипедом та іншими видами транспорту, наприклад, дозволивши перевозити більше велосипедів автобусами й потягами, а також забезпечивши більш безпечні паркувальні зони для велосипедів на станціях і транспортних вузлах.

В ЄС ухвалили декларацію про розвиток велотранспорту - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *