В Одеськiй областi покращують пункти пропуску

В Одеськiй областi покращують пункти пропуску

На контрольно-пропускних пунктах продовжуються роботи. Це важливо з точки зору забезпечення експорту, а також для логiстики всiх типiв вантажiв, якi йдуть в Україну: i вiйськового, i цивiльного призначення.

В Одеськiй областi – 9 КПП: Ренi – Джюрджюлешть, Табаки – Мирне, Старокозаче – Тудора, Серпневе 1 – Басарабяска, Лiсне – Сеiць, Виноградiвка – Вулкенєшть, Долинське – Чишмiкiой, Новi Трояни – Чадир-Лунга та Малоярославець 1 – Чадир-Лунга.
На кожному з цих пунктiв пропуску виконують рiзнi обсяги робiт: фасаднi, внутрiшнi, вiдновлення комунiкацiй, зовнiшнє освiтлення, благоустрiй територiй. За сприятливих погодних умов будуть виконанi ще i дорожнi роботи. До травня мають завершити все.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, разом з USAID модернiзують 4 КПП на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунiєю. На цих КПП вже замiнили старi модульнi будiвлi – частина з них буде використовуватися як офiси для працiвникiв. Також будуть виконанi дорожнi роботи, замiнено освiтлення та знаки, благоустрiй.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *