Створена українсько-турецька робоча група з відбудови України

Створена українсько-турецька робоча група з відбудови України - INFBusiness

Робоча група з
відбудови України

На Форумі з відновлення України, що проходить у Стамбулі, створена спільна робоча українсько-турецька група з відбудови, яка підтримуватиме інфраструктурні проєкти.

Про це повідомила пресслужба Мінвідновлення у Фейсбуці.

«В рамках Форуму була створена Спільна робоча українсько-турецька група з відбудови (Ukrainian-Turkish Reconstruction Task Force). Вона визначила такі пріоритетні напрямки співпраці: відновлення дорожньої інфраструктури та будівництво тимчасових мостів та шляхопроводів на ключових маршрутах; проєкти з відновлення та розвитку інфраструктури водного транспорту; захист критичної інфраструктури та відновлення житла; авіація», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в Стамбулі відбулася зустріч віце-прем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова з міністром торгівлі Туреччини Омером Болатом та міністром транспорту та інфраструктури Туреччини Абдулкадіром Уралоглу. Наголошується, що сторони обговорили практичні кроки для залучення турецького бізнесу до відбудови.

Канада надасть допомогу у відбудові 19 українських громад з семи областей

Зокрема, йшлося про розробку проєктних рішень для розвитку акваторії та морських портів України, будівництва доріг та відновлення авіаруху.

«Турецькі державні та бізнес-структури мають глибоку технічну експертизу та досвід відновлення інфраструктури після війн в Афганістані та Іраку. Водночас є важлива для нас практика роботи з міжнародними фінансовими інституціями та організаціями. Впевнені, що така взаємовигідна співпраця сприятиме підвищенню експортного потенціалу обох країн, розширенню логістики та зовнішньоекономічних зв’язків», – зазначив Кубраков.

Мільйони тон будівельного сміття планують використати у відбудові

Як повідомлялося, 18 серпня у Львові Україна та Туреччина підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає участь Анкари у повоєнній відбудові нашої країни. Документ був підписаний у присутності Президента України Володимира Зеленського та Президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.

Створена українсько-турецька робоча група з відбудови України - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *