Сім експертних груп актуалізують Стратегії розвитку міста Києва до 2027 року

Сім експертних груп актуалізують Стратегії розвитку міста Києва до 2027 року - INFBusiness

Актуалізація Стратегії
розвитку міста Києва

Сім експертних груп, утворених у межах Робочої групи для актуалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року з продовженням її дії до 2027 року, розпочали свою роботу. До 1 травня групи підготують пропозиції щодо оновлення пріоритетів і шляхів розвитку міста з урахуванням вимог часу та нададуть їх на розгляд президії Робочої групи. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Пропозиції експертних груп, зокрема, будуть орієнтовані на мінімізацію соціальних і безпекових наслідків російсько-української війни і відновлення економічного потенціалу столиці. Водночас стратегічні цілі розвитку Києва до 2027 року – підвищення рівня конкурентоспроможності економіки столиці, підвищення комфорту життя мешканців, розвиток культури та збереження історичної самобутності – залишаються актуальними.

Створено комісію, яка вирішуватиме проблемні питання, пов’язані з діяльністю Київміськбуду

Оновлена Стратегія буде спрямована на посилення безпеки в місті та стійкості до зовнішніх загроз; відновлення та стимулювання розвитку економіки на засадах SMART-спеціалізації та підтримку бізнесу; відновлення й розвиток сталої та інклюзивної соціальної інфраструктури та житла; розвиток послуг із підтримки учасників бойових дій та їхніх сімей, постраждалих внаслідок збройної агресії; створення безпечного, комфортного, екологічного та інклюзивного міського середовища з урахуванням потреб різних категорій населення.

У новій редакції документа також врахують механізми для створення умов для відновлення та розвитку людського капіталу. Зокрема, йдеться про стимулювання повернення мешканців у місто шляхом створення нових робочих місць, переорієнтації та працевлаштування, надолуження втрат в освітньому процесі, розвитку системи медичних і реабілітаційних послуг.

Будівельники готують до заміни ділянку тунелю між станціями метро “Деміївська” та “Либідська” (ФОТО)

Цифровізація стане наскрізною сферою міського розвитку та максимально охоплюватиме напрямки забезпечення життєдіяльності в Києві, особливо в сфері надання публічних послуг і сервісів. Стратегія також передбачатиме розвиток співробітництва територіальних громад у межах Київської агломерації.

Оновлений проєкт документа буде поданий на громадське обговорення.

Сім експертних груп актуалізують Стратегії розвитку міста Києва до 2027 року - INFBusiness


Цікаво про ремонти:
 таємниці проектування ідеальної гардеробної шафи


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *