Порядок надання компенсацій за програмою єВідновлення змінено: що нового

Порядок надання компенсацій за програмою єВідновлення змінено: що нового - INFBusiness

єВідновлення: оновлено
порядок надання компенсацій

Кабінет Міністрів вніс зміни до порядку надання компенсації за знищені обʼєкти нерухомого майна та доповнив перелік продукції для здійснення ремонту пошкодженого житла, за придбання якої надається компенсація.

Про це повідомив у Телеграмі постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Внесено зміни до Порядку надання компенсації за знищені обʼєкти нерухомого майна, зокрема, уточнено термін «отримувач компенсації», – йдеться в повідомленні.

“єВідновлення”: як розраховують суму компенсації і чи усім вистачить?

Змінами також удосконалено механізм застосування у формулі порядку показника опосередкованої вартості, процедуру черговості проведення виплат компенсації, механізм використання коштів отримувачами субсидій.

Крім того, запроваджується процедура верифікації і надається можливість подання одного звернення про фінансування придбання житла при наявності кількох житлових сертифікатів.

Також уряд під час засідання 16 січня вніс зміни до Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій обʼєктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення».

Програма комплексного відновлення Київщини: що планують відбудувати

Зокрема, ці зміни передбачають можливість випуску карток до спеціальних та поточних рахунків. Також доповнено перелік будівельної продукції, яку отримувач компенсації може придбати для поточного чи капітального ремонту пошкодженого житла.

Як повідомлялося, 10 травня 2023 року стартувала програма єВідновлення. Кожен громадянин, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії РФ, може подати заяву на отримання державної допомоги на поточний ремонт житла. Зробити це можна за допомогою порталу “Дія” або звернувшись до центрів надання адміністративних послуг, органів соціального захисту та нотаріусів.

Порядок надання компенсацій за програмою єВідновлення змінено: що нового - INFBusiness


Цікаво про будівництво:
 Rauta ColdStore – швидкомонтовані холодильні склади з сендвіч-панелей


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *