Переселенці отримали ключі від 64 квартир

Переселенці отримали ключі від 64 квартир - INFBusiness

Квартри для ВПО

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії вручив 64 ордери на нові квартири внутрішньо переміщеним особам для тимчасового проживання. Житло є власністю територіальної громади столиці та надається переселенцям безкоштовно.

«Київ через війну, з якою вдерлася в Україну росія, став новим домом для сотень тисяч людей із різних куточків країни. Столиця робить усе для того, щоб українці, які переїхали до Києва, жили комфортно та легше адаптувалися на новому місці. Місто забезпечує вимушених переселенців роботою і медичним обслуговуванням, влаштовує дітей до шкіл та садочків. Сьогодні 956 родин внутрішньо переміщених осіб у Києві потребують житла. Це багатодітні родини; сім’ї, які виховують дітей із інвалідністю; родини, де мама одна виховує дітей. А також непрацездатні особи та інші люди, які потребують особливої уваги та підтримки. І столиця вже закупила 113 квартир, сумарною вартістю майже 230 млн гривень, які надає безкоштовно вимушеним переселенцям для тимчасового проживання. Квартири є власністю територіальної громади Києва», – заявив Віталій Кличко.

Компенсації за вже зроблені ремонти: депутати підтримали законорпроєкт №10063

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення – з 24 лютого 2022 року – в Києві вже зареєструвалася близько 281 тисяча ВПО. Із них – понад 55 тисяч дітей. Найбільше внутрішніх переселенців проживають у Дарницькому районі – майже 45 тисяч, в Оболонському – більше 34 тисяч і в Святошинському – близько 32 тисяч. А з 2014 року у столиці свій прихисток знайшли загалом більше 400 тисяч українців. Це майже 325 тисяч сімей. Зокрема, 70 тисяч дітей, близько 15 тисяч осіб із інвалідністю та понад 66 тисяч пенсіонерів.

Переселенці отримали ключі від 64 квартир - INFBusiness


Цікаво про будівництво і ремонти: 
Siba Tech – інноваційна водостічна система від Ruukki


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *