На відновлення логістичної інфраструктури спрямовано 1,8 мільярдів гривень

На відновлення логістичної інфраструктури спрямовано 1,8 мільярдів гривень - INFBusiness

1,8 млрд гривень, на відновлення
логістичної інфраструктури

Уряд України ухвалив рішення про спрямування коштів гранту за проєктом «Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)» у сумі 1,8 млрд гривень, на відновлення критично важливої логістичної інфраструктури.

U-LEAD допоможе відновити 100 громад, які зазнали серйозних руйнувань внаслідок російської агресії

Відповідно до цього рішення, за новими бюджетними програмами на відновлення мереж залізничного сполучення Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури отримає 912 млн 204 тис гривень. Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України отримає 916 млн 226 тис гривень на відновлення автомобільних мереж.

«Відновлення критичної інфраструктури є пріоритетним напрямком нашої роботи, на рівні з відбудовою житла, соціальної інфраструктури та створенням робочих місць. Можливість швидко відновлювати залізничну та автомобільну інфраструктуру в умовах закритого неба та блокування морських шляхів є надзвичайно важливим. Наразі залізничний і автомобільний транспорт відіграє ключову роль у забезпеченні функціонування нашої економіки, воєнної логістики та пасажирських перевезень. Завдяки цьому проєкту ми отримаємо змогу профінансувати закупівлю модульних автодорожніх мостів та матеріалів для термінового ремонту доріг. Також кошти буде спрямовано на виробництво фітингових платформ для збільшення обсягів контейнерних перевезень, а також закупівлю матеріалів та обладнання для ремонту важливих залізничних мостів. Дякую міжнародним партнерам за надану допомогу», – зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

700 заходів у 15 сферах: презентовано Антикорупційну програму Мінвідновлення

Довідково. Грантова угода між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) щодо проєкту «Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)» була підписана 10 лютого 2023 року Віце-прем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим та регіональним директором Світового банку у справах Східної Європи Аруп Банерджі. Загальна вартість проєкту становить майже 600 мільйонів доларів.

Окрім цього, RELINC передбачає допомогу у втіленні ключових реформ, необхідних для підвищення готовності України до реалізації масштабних і складних програм відновлення. Йдеться, в першу чергу, про запровадження антикорупційних інструментів, цифровізацію процесу відновлення та підвищення ефективності взаємодії з донорами.

На відновлення логістичної інфраструктури спрямовано 1,8 мільярдів гривень - INFBusiness


Цікаво про ремонти: 
тече плоска покрівля – що робити?

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *