На Херсонщині відбудовано вже 45 будинків в рамках проєкту «Пліч-о-пліч»

На Херсонщині відбудовано вже 45 будинків в рамках проєкту «Пліч-о-пліч» - INFBusiness

45 будинків
вже відновлено

В рамках проєкту “Пліч-о-пліч” півтора десятка регіонів допомагають Херсонщині у відновлені. Бригади будівельників з Дніпропетровщини відновили 45 будинків.

Про це під час брифінгу сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

“Півтора десятка областей продовжують допомагати у відновленні Херсонщини. Серед них і Дніпропетровщина. Працюємо в трьох селах – Ольгине, Бобровий Кут і Старосілля. Вони пережили окупацію, загарбники тероризували мешканців, грабували, нищили все. Багато людей виїхали, а повертатись нікуди – домівки потрощені або навіть випалені. Їх зараз і відновлюємо, виконуємо роботи, які дозволять повернути хоча б мінімальний комфорт (накриваємо дахи, міняємо вікна і двері, облаштовуємо фасади)”, – сказав він.

Президент підписав закон про компенсацій тим, хто за власний кошт відновив пошкоджене внаслідок війни житло

Бригада від Дніпропетровського регіону відремонтувала вже 45 будинків, ще 51 дім – в роботі. На наступному етапі планується відбудова вщент знищених осель та соціальної інфраструктури, доріг, старостату, амбулаторії. 

Як повідомлялося, спроможні українські громади беруть під патронат міста на Херсонщині й відбудують 26 населених пунктів на правому березі за програмою «Пліч-о-пліч». Це проєкт відновлення на рівні громада – громаді або регіон – регіону. Основний стейкхолдер відбудови в Україні – Міністерство відновлення та профільне Агентство відновлення.

Захист прав інвестора у нерухомість: за новим законом зареєстровано перші новобудови

«Пліч-о-пліч» – підпроєкт ініціативи We Build Ukraine, яку презентувало Міністерство відновлення на Лондонській конференції. Мета We Build Ukraine – об’єднати всіх міжнародних партнерів, які долучені або планують доєднатися до відновлення України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *