На форумi у Польщi обговорили житловi проблеми України

На форумi у Польщi обговорили житловi проблеми України

Голова правлiння Держмолодьжитла Микола Марчук i перший заступник очiльника фонду Iван Парух взяли участь у Європейському житловому форумi 2024 (Europe Housing Forum 2024), який 16-17 квiтня вiдбувся у Варшавi, Польща.

Пiд гаслом “Гiдне i доступне житло без кордонiв” форум органiзований некомерцiйною мiжнародною органiзацiєю Habitat for Humanity International у партнерствi з Агентством ООН у справах бiженцiв (UNHCR) i Мiжнародною органiзацiєю з мiграцiї (IOM – UN Migration).
Форум об’єднав лiдерiв житлового сектору довколо iдеї розробки iнновацiйних рiшень для сталого розвитку мiст i економiчного зростання.
Мета заходу – надати фахiвцям житлового сектору платформу для обговорення, сприяти вивченню кращого свiтового досвiду, спiвпраця у позицiонуваннi житла як ключової рушiйної сили сталого розвитку мiст i економiчного зростання. Серед завдань заходу – просувати iнновацiйнi рiшення складних житлових проблем.
Представники Держмолодьжитла взяли участь у роботi секцiї, присвяченої проблемам реалiзацiї права на достатнє житло на територiях, де вiдбуваються конфлiкти, i постконфлiктних зонах. Наголос у експертному спiлкуваннi робився на ситуацiї в Українi.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, забезпечуючи платформу для дискусiї про те, як збалансувати термiновiсть реконструкцiї iз потребою у справедливих, заснованих на правах пiдходах, завданням роботи сесiї було напрацювати i запропонувати розумiння того, як виклики, з якими стикається Україна, впливають на ширшi стратегiї постконфлiктного вiдновлення i захисту житлових прав у всьому свiтi.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *