На форумi “Вiдбудова в дiї” представили проєкт першої харкiвської пiдземної школи

На форумi "Вiдбудова в дiї" представили проєкт першої харкiвської пiдземної школи

Директор КУ “Харкiвська iнвестицiйна агенцiя” Тетяна Столяренко виступила на форумi-практикумi “Вiдбудова в дiї” в Києвi з проєктом пiдземної школи в Харковi.

Вона розповiла, що з початку повномасштабного вторгнення в мiстi був зруйнований 241 освiтнiй заклад. Щоб дати можливiсть школярам вчитися очно, в рамках проєкту метрошколи були вiдкритi 19 аудиторiй на п’ятьох станцiях харкiвського метрополiтену. Перша хвиля охочих вчитися офлайн складалася з 700 учнiв, а сьогоднi їх вже бiльше двох тисяч.
“Безпека – перш за все. Але також потрiбне облаштування об’єктiв освiтнього простору, яких зараз замало”, – зазначила Тетяна Столяренко.
За її словами, щоб розширити можливостi освiтньої системи, з iнiцiативи мiського голови Iгоря Терехова в мiстi почали реалiзацiю унiкального i першого в Українi проєкту пiдземної школи. Зараз в Iндустрiальному районi будується такий об’єкт. Там зможуть навчатися по 450 учнiв у двi змiни. Потiм такi пiдземнi школи планується збудувати в усiх районах Харкова.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, форум-практикум “Вiдбудова в дiї” – це презентацiї державних та мiжнародних програм вiдбудови та розвитку постраждалих територiй. На ньому представили реалiзованi громадами проєкти вiдбудови та тендери на вiдбудову для будiвельних компанiй, фiнансовi програми для громад та пiдтримки бiзнесу, актуальнi вакансiї вiдбудови.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *