Львiв реалiзує кiлька масштабних iнфраструктурних проєктiв

Львiв реалiзує кiлька масштабних iнфраструктурних проєктiв

У мерiї вiдбулася зустрiч мiського голови Львова Андрiя Садового з Павлом Градом, президентом компанiї MGGP SA, яка є лiдером на ринку iнжинiрингових послуг. Пiд час зустрiчi говорили про можливостi спiвпрацi у втiленнi рiзних iнфраструктурних проєктiв.

Зокрема, Град розповiв, що ключовi сфери дiяльностi компанiї – це транспортна iнфраструктура, технiчна iнфраструктура, геоiнформацiя та водне господарство i навколишнє середовище. А також вiн наголосив на тому, що у втiленнi великих проєктiв важливий комплексний пiдхiд.
“Уже на етапi планування та проектування iнфраструктурних рiшень маємо забезпечити багаторiвневий пiдхiд до розробки оптимальних рiшень для потреб людини”, – каже Павло Град.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, мер Львова Андрiй Садовий зауважив, що спiвпраця з компанiєю MGGP SA може бути цiкавою i корисною для мiста, адже у Львовi вже реалiзовують низку проєктiв у тих напрямках, в яких працює MGGP SA.
“Щоб був добрий результат, необхiдно спiвпрацювати з фiрмами, компанiями, якi мають добрих фахiвцiв i добрий досвiд. Також дуже важливе вмiння генерувати добрi думки i вмiти побачити колаборацiю мiж рiзними проєктами. Тому нашим фахiвцям буде цiкаво поспiлкуватися з вашими для майбутньої спiвпрацi в кiлькох масштабних проєктах, якi вже реалiзовуємо i якi є в планах”, – вiдзначив мер Львова Андрiй Садовий.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *